Bitcoin obraz - BTC mince a rty

Kód: 4260
Tip
1 hodnocení
850 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Náš exkluzivní obraz s bitcoinovým motivem "BTC mince a rty" je dokonalým spojením umění a technologie. Tento moderní a inovativní obraz přináší do vašeho domova nejen krásu, ale i symbolickou hodnotu a nadčasovou eleganci.

Motiv bitcoinu, nejznámější kryptoměny na světě, vyjadřuje novou éru digitálního bohatství a finanční nezávislosti. Tento obraz symbolizuje odvahu a inovaci a připomíná nám neustálý vývoj digitálních technologií.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotoobraz je maximálně osobní, designový dárek, kterým uděláte radost svému blízkému nebo i sami sobě.

Specifikace:

  • Vysoce kvalitní tisk na plátno s živými barvami a ostrými detaily
  • Stabilní a lehký dřevěný rámeček pro snadné zavěšení
  • Odolný povrch, snadno čistitelný vlhkým hadříkem
  • Dřevěný rám, plátno - 100 % BIO bavlna (380 g/m²)
  • Rozměr obrazu 50x70cm
  • Potisk obrazu je z přední strany plátna
  • Možnost vlastního výběru fotografie nebo obrázku

Náš fotoobraz je ideální pro zdobení obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo jakékoli jiné místnosti ve vašem domě. Přinesete tak do svého prostoru osobnost a originalitu, která osloví každého návštěvníka.

Nenechte uniknout tuto příležitost přeměnit vaše vzpomínky v umělecká díla! Objednejte si náš fotoobraz ještě dnes a dejte svému domovu zcela nový rozměr.

Naše mistrovské zpracování a precizní tisk na kvalitním plátně zvýrazňují detaily a barevnou paletu bitcoinového motivu. Tímto obrazem přidáte do svého prostoru moderní a avantgardní prvek, který osloví všechny milovníky technologie a kryptoměn.

Obraz s bitcoinovým motivem je vhodným doplňkem do jakékoli místnosti, kde chcete vyjádřit váš zájem o finanční inovace a digitální svět. Ať už je to váš domov, pracovna nebo obývací pokoj, tento obraz okamžitě přitáhne pozornost a stane se zajímavým diskuzním tématem.

Navíc, tento obraz není jen esteticky působivý, ale také nabízí možnost vlastního vyjádření. Pokud jste aktivním investorem do kryptoměn nebo máte osobní příběh spojený s bitcoinem, můžete tento obraz vnímat jako svůj vlastní symbol a motivaci.

Vyjádřete váš zájem o technologii a finance tímto unikátním obrazem. Přidejte do vašeho prostoru eleganci a symboliku bitcoinu a těšte se z kouzla, které tento obraz přinese do vašeho každodenního života.

Děkujeme, že jste si vybrali naši značku a jsme rádi, že můžeme přispět k zvýšení krásy a osobnosti vašeho domova.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
rozměr: 50x70cm
Materiál: dřevo, bavlna