Často kladené dotazy

Jak probíhá nákup?

1) Pokud kupujete produkt z kategorie "CHCI VLASTNÍ MOTIV" při objednávce produktu nahrejte podklady pro váš motiv jako je fotka, obrázek, symbol, pokud chcete nápis se specifickým písmem nahrejte nápis jako obrázek, specifické požadavky jako umístění, velikost,... můžete blíže specifikovat do poznámky k produktu.

Např.:

Pokud nám něco nebude jasné ozveme se Vám :)

 

2) U produktů kde je možnost výběru vypálení Vámi zvoleného jména a čísla jako v kategorií Hokej, Fotbal, MOTO,.. využijte možnost zadání čísla a jména do kolonky "POZNÁMKA K PRODUKTU" 

např.:

 

 

 

 

Za jak dlouho mi dorazí objednaný produkt?

1) Pro produkty z kategorie "CHCI VLASTNÍ PRODUKT" platí doba od objednání a zaplacení po odeslání objednávky se běžně pohybuje 2-5dnů - tj. doba kterou potřebujeme na vypálení vašeho motivu na produkt, pak už je to v rukou přepravce.

Pokud by Vaše objednávka byla na poslední chvíli a máte strach že nedorazí včas jako dárek, napište nám a zkusíme objednávku vyřídit co nejdříve.

 2) U produktů kde je možnost výběru vypálení Vámi zvoleného jména a čísla jako v kategorií Hokej, Fotbal, MOTO,..  je doba stejná jako pro produkty z kategorie "CHCI VLASTNÍ MOTIV" -  2-5dnů - tj. doba kterou potřebujeme na vypálení vašeho motivu na produkt. Pak už je to v rukou přepravce.

 3)  doba mezi objednávkou a předáním dopravci bývá obvykle 1-3 dny

 Jakým způsobem je možné zaplatit?

U produktů z kategorie "CHCI VLASTNÍ MOTIV" je povolena platba pouze předem - nezasílame na dobírku.

 

Kolik stojí dopravné?

  • DPD - 140Kč
  • Zásilkovna - 69 Kč
  • Zásilkovna na adresu -115 Kč
  • Uloženka - 55 Kč

V případě platby dobírkou je potřeba připočíst poplatek za dobírku 22Kč

Je možný osobní odběr?

Z legaslivních důvodů není možný osobní odběr

Jakou peněženku si objednat?

Peněženku vybírejte podle vzhledu který je Vám nejbližší, ať zvolíte moderní řešení jako eko kůži nebo starou dobrou klasiku pravou kůži, ani s jednou nešlápnete vedle :-)

Rozhodněte se podle materiálu - eko kůže je měkčí, poddajný a příjemný materiál, zatímco kůže je pevná a odolná.

Prohlédněte si fotky vnitřku peněženky aby vás to nasměrovalo správným směrem při výběru které uspořádání Vám nejvíce vyhovuje.

Jak velký může být velký obrázek na peněžence?

maximální rozměr obrázku je 80x80mm

 

Záznamy nebyly nalezeny...